HOBBY OTROKOVICE

FESTIVAL ZDRAVÍ

PŘIPRAVOVANÉ  PŘEDNÁŠKY 7. 3. 8. 3. 2020

OTROKOVICKÁ BESEDA

Vstup na přednášky pouze s platnou vstupenkou na festival.

Přednášející si vstupné na přednášku vybírá sám na místě.

Seznam a časy přednášek  se budou postupně doplňovat.KAVÁRNA - PŘÍZEMÍ 7.3.2020

 • sobota 7.3. sál č.2  11.15 - 12.15   Hana Juračková - poradce pro zdravý životní styl a Bemer poradce,

                                                Mgr Eva Natálie Řeháková - lektor, poradce, terapeut ( Kraniosakrální terapie)

                            F-Centrum Srdce (centrum zdravého životního stylu), motto :"Pomáháme lidem žít zdravější život, aby se cítili lépe."

                                        

" Bemer terapie a Aloe Vera"

Vysvětlení vynikajícího a jedinečného propojení fyzikální cévní terapie a doplňků stravy na bázi Aloe Vera a jejich vlivu na podporu zdraví. 

Vstupné na přednášku 50,- KčSOBOTA  7.3.2020    Přednáškový sál č.1

 • sobota 7.3. sál č.1  10.00 - 11.00  Dagmar Kravcová

                            

Živá síla mrtvého moře.

Objevte živou sílu Mrtvého moře s jedinečnými produkty Dr. Nona. 

Na základě zkušeností se svými vlastními zdravotními potížemi i obtížemi svých pacientů hledala trpělivě Dr. Nona Kuchina jednoduchou cestu ke zdraví, protože jednoduché věci bývají ty nejpravdivější a nejúčinnější. Při své práci měla štěstí na správné lidi, kteří ji podporovali a pomohli jí objevit již staré, zapomenuté receptury našich předků i zcela nové, unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na produktech Dr. Nony je však jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech.

Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám. Díky spojení blahodárných účinků minerálů Mrtvého moře a Archebakterie se podařilo vytvořit Bioorganominerální komplex, který pozitivně působí na všechny buňky těla. A protože Archebakterie patří do skupiny "Halo-archea", byl Bioorganominerální komplex nazván "HALO-KOMPLEXEM".

Produkce Dr. Nona je uzpůsobena pro běžné denní používání všech členů rodiny tak, aby působila preventivně v rámci běžných denních návyků a přitom pomáhala organismus regenerovat a stát se odolnějším.

Seznamte se blíže s jedinečnými produkty Dr. Nona, které zabezpečují prevenci a podporují léčbu:

 1. Kožních nemocí (akné, ekzémy…)
 2. Očních, ušních, nosních, krčních problémů
 3. Dýchacích orgánů (astma, bronchitida…)
 4. Trávicí soustavy (gastritida, cirhóza jater, žaludeční vředy)
 5. Cévních chorob (křečové žíly, vysoký/nízký tlak…)
 6. Problémů močového a pohlavního ústrojí
 7. Onkologických onemocnění
 8. Nervového systému (deprese, nespavost…)
 9. Metabolismu (cukrovka), zánětů, infekčních onemocnění
 10. Problémů s ústní dutinou (paradentóza, zánět dásní…)
 11. Sexuálních poruch…

https://mojezdravidrnona.cz

Vstupné na přednášku zdarma


 • sobota 7.3. sál č. 1  11.15 - 12.15   Jana Kočendová - Kineziologie

                                       

Migréno, díky! aneb jak si vytváříme nemoci.

Dnešní doba na nás klade vysoké nároky. Stále máme pocit, že musíme něčeho dosáhnout, vydělávat velké množství peněz, něčím být…

Býváme unavení, vyčerpaní a objevují se nám zdravotní potíže. Přemýšleli jste už ale nad tím, že právě vaše nastavení, myšlenky a způsob řeči ovlivňují to, jak se celkově cítíte?

Na přednášce vám prozradím:

-jak změnit svou energii

-jak pracovat se svými pocity

-jak probíhá sezení u kinezioložky

-jak najít souvislosti mezi vaší historií a aktuálním stavem

www.janakocendova.cz 

Více o lektorce:

Jmenuji se Jana Kočendová. Stejně jako každého z nás, i mě během života potkalo nemálo starostí, problémů, životních zvratů i nemocí. Protože jsem toho již měla dost, rozhodla jsem se na to jít jinak, než mě učili rodiče, škola či přátelé. Našla jsem se v kineziologii, kvantové terapii, naučila jsem se vnímat energetické vibrační pole jednotlivých lidí a nacházet struktury, kde je problém a ten formou rozhovoru s klientem zpracovat tak, aby došlo k úlevě a následným příjemným změnám v jejich každodenním životě. V roce 2009 jsem si otevřela ve Zlíně poradnu, kde s klienty zpracovávám jejich příběhy týkající se zdraví, vztahů či financí. Vydala jsem několik ebooků, knihu Migréno,díky!, pořádám přednášky a vytvářím okouzlující náramky.

Vstupné na přednášku 190,- Kč


 • sobota 7.3. sál č. 1  12.30 - 13.30   Anna Hanáková - numerolog , kartář a Mistr Reiki

                                  

Numerologie - datum narozeni je naší GPS a osobni rok 2020 a kde jsem teď a tady.

Jeden vylosovaný účastník přednášky obdrží dárkem spočítány své zdravotní limity dle svého data narození.

Vstupné na přednášku 50,-Kč


 • sobota 7.3. sál č. 1 13.45 - 14.45  Mirka Resslerová - Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými    rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života .

                                    

MYSLET MIMO GENY aneb jak vyzdravět své tělo a svůj život.

Často slýcháváme, tuto nemoc měla moje maminka i babička, takže je jasné, že to musím mít taky. První na co se Vás lékař zeptá, i když přijdete na preventivní prohlídku je, jaká je Vaše rodinná anamnéza? A Vy mu poctivě nadiktujete všechny nemoci, které se kdy v rodině objevily. Tím pádem aktivujete v mozku informaci, že to tak je. Na této přednášce se dozvíte, jak pracovat s informacemi o svém zdraví, co do svého života pouštět a co ne. Jestli jsou geny dědičné, či nikoliv. Máte se rozhodně na co těšit.

Rezervace: online přihláška na www.cestouzivotem.cz
                       výjimečně na tel.: +420 777 557 823

Něco o lektorce:
Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.
Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.
Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou. Provází též již několik let Vztahovými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.
Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.
Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.
Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.
Je autorkou dvou elektronických knih:
1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY
a
2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.
Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů
Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.

Vstupné na přednášku 144,-Kč


 • sobota 7.3. sál č. 1 15.00 - 16.00  Mgr. Eva Natálie Řeháková - lektor, poradce, terapeut ( Kraniosakrální terapie)

                                     F-Centrum Srdce (centrum zdravého životního stylu), motto :"Pomáháme lidem žít zdravější život, aby se cítili lépe."

                                                                 

" Šťastná cesta životem s Pěti Tibeťany"

Seznámení se skvělým cvičením pro tělo, mysl i duši, čeká vás příjemné povídání a také cvičení, pokud máte svoji karimatku, vezměte si ji.

Vstupné 50,- Kč SOBOTA  7.3.2020  PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.2

sobota 7.3. sál č.2  10.00 - 11.00  Ludmila Cernsteinová

 • Něco o zdraví.
 • Panenské oleje a jejich užití.
 • Rady našich babiček.

Vstupné na přednášku zdarma


 • sobota 7.3. sál č.2  11.15 - 12.15

 • sobota 7.3. sál č.2  12.30 - 13.30 Helena Hudečková - Průvodce transformací, regresní terapie, australské květové a vysokovibrační esence, psychospirituální krize, osvěta

                                          

Australské květové a vysokovibrační esence.

Květové a vysokovibrační esence vedou do kontaktu se sebou. Působí na emoce i fyzické tělo, balancují nevyváženou energii, uvolňují potlačené emoce a spirituálními bloky. Na přednášce vyzkoušíte jejich rychlý nástup účinků, dozvíte se něco o přípravě a zkušenostech klientů, kterým pomohly v krizových situacích. Esence otevírají oči, co se v našem životě děje, umí pomoci s fyzickými potíži, komunikací, vztahy a ztracenou sebedůvěrou.

O lektorce:

 

Helena Hudečková

 

Průvodce transformací, regresní terapie, australské květové a vysokovibrační esence, pomoc v psychospirituální krizi, osvěta.   

 

Působím v oblasti celostního poradenství, růstu a mimořádných stavů vědomí. Věnuji se přípravě australských květových a vysokovibračních esencí, regresní terapii, konzultacím na téma psychospirituální krize a transformaci. Účastním se filmu a projektu „Z temnoty duše světlo“, který pomáhá porozumět krizi duchovního vývoje člověka. Vytvářím přednášky, besedy, facilituji OSHO aktivní meditace a pracuji s šamanskou rostlinou Ibogou.

Všechny mé činnosti mají za sebou dlouhou cestu. Ráda se s vámi podělím o to, co vás zajímá. Těším se na mých přednáškách nebo u stolečku.

Konzultace a celostní poradenství

Mobil: +420 774 436 304

Email: helena@riserostlin.cz 

Facebook: Vědomí transformace

  www.riserostlin.cz

Vstupné na přednášku 80,- Kč


 • sobota 7.3.sál č.2  13.45 - 14.45  Antonín Javora

                              

Kvantové opravy v praxi (praktické ukázky).

Trápí Vás NĚKDO nebo NĚCO? Soused, manželka, děti, finance nebo třeba bolest, smutek, nemoc či deprese?
Zde se dovíte proč to máte ve svém životě takto nastaveno, a ukáži Vám, že to jde změnit.
Největší bohatství je klid a pokoj v duši,
a největší dar je zdraví.       www.energeticke-zarice.cz
Vstupné na přednášku 70,- Kč


 • sobota 7.3. sál č. 2  15.00 - 16.30  Evžen Jukin

                                

Za  K rásami Moravských a Českých kamenů- a neb když se kámen červená.

> Ve  stráveném čase, se s vámi podělím o své poznatky v oblasti mineralogie  a zpracovaní kamenů. Projdeme zajímavé sběratelské lokality, odhalíme krásy Moravských i Českých minerálů, navštívíme místa, kde těžily minerály již Keltové, i brusiči Karla IV, místa tajemná i magická. Dojdeme  k poznání, že v kámen není jen dekorace a šperk, ale knihovna ve které je zapsána  historie vzniku Země, budeme listovat v těch dávných spisech a objevovat tajemství , staré tisíce a miliony  let. Největší tajemství odhalí kameny těm , kdo je hledají srdcem, a o této lásce a cestě k ní si budeme společně  povídat.
>
> - Jak se stát sběratelem minerálů -  Kde najdu informace o lokalitách - Jak vybrat vhodný kámen k dalšímu zpracovaní - Jaké jsou možnosti zpracování kamenů - Kámen jako kronika naší země - Zajímavé Moravské a České lokality- ukázky vzorků - Kámen jako šperk, dekorace i léčitel.
>
>  -Nebudou chybět veselé historky ze života sběratelů, brusičů i šperkařů

                                                                                                                                                                                 Vstupné na přednášku 70,- Kč SOBOTA  7.3.2020 PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.3

 • sobota 7.3. sál č.3  10.00 - 11.00       

 • sobota 7.3. sál č.3  11.15 - 12.15 

 • sobota 7.3. sál č. 3 12.30 - 13.30  Dan Kalousek - výrobce pyramid, šaman, experimentátor a životní pozorovatel

                                                                   

Využití pyramidální energie v běžném životě.

Dozvíte se nejen o oblastech využití pyramid, tvaru pyramidy, jejího energetického pole, nastavení a umístění, vhodnosti materiálu, z něhož je pyramida zhotovena, ale především o dopadech působení pyramidální energie na váš život a jeho prostředí. www.pyramidydd.cz

Vstupné na přednášku 50,- Kč


 • sobota 7.3. sál č. 3 13.45 - 14. 45       Kartář Láďa - znáte z TV

                                    

Naše spirála života.

Návrat do bloků v minulosti.

Vstupné na přednášku 80,- Kč


 • sobota 7.3. sál č. 3  15.00 - 16.00 Iris Paláánová - sibiřská mongolská šamanka

                                                                                        

                                 NEDĚLE 8.3.2020 - PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

 • neděle 8.3. sál č. 1 10.00 - 11.00  Iva Matyášová

                                  

FENG SHUI, CESTA K ÚSPĚCHU A HARMONII.

 Dozvíte se, jak Vám východní filozofie Feng Shui pomůže vytvořit z domova místo klidu a štěstí, zařídit byt tak, aby neviditelná energie čchi proudila směrem prospěšným Vašemu zdraví, vztahům a úspěchům na poli kariéry a celkové hojnosti. Síla Feng Shui pozitivně ovlivní všechny stránky Vašeho života - stačí jen chtít.
Na festivale bude v sobotu i v neděli možnost konzultovat vlastní bydlení, pracoviště a jakékoliv otázky života formou Feng Shui technik a vzrušujícího věštění, které odhalí kořeny a udá směr. Máte se na co těšit!
Něco o lektorce:
Iva Matyášová se věnuje profesně metodě Feng Shui od r. 2005. Zaměřuje se na prostor, osobní,duchovní a tělesný rozvoj člověka. Provádí komplexní diagnostiku obytných prostor, pomáhá řešit těžké životní situace a firmám najít klíč k úspěchu.
Díky vlastní hluboké transformaci a studiím posvátných nauk je specialistkou na uzdravení čehokoliv, co ve Vašem životě narušuje harmonii a radost. 
Iva je maminka tří dětí, poradkyně a lektorka Feng Shui, spisovatelka, terapeutka, šamanka.
Na její práci má blahodárný vliv vlastní bydlení, fauna a flora na Pálavě, kde buduje Feng Shui atelier a zahradní oázu.

www.kralovskefengshui.cz


 • neděle 8.3. sál č. 1  11.15- 12.15  Šamanka Zadaa Bayarjargal - mongolská šamanka

                                                       

  "Nic není nemožné".

Rituál  vás může ochránit před nebezpečnými roky, vyčistí nepozitivní energii, zklidní, dodá energii, může pomoci k dobrému zaměstnání či klidnému rodinnému životu.Zadaa Bayarjargal je mongolská šamanka, duchovní léčitelka. Zabývá se výkladem podle tepu, rituály, čištěním domů od negativních energií, odblokováním čaker, léčebnými masážemi atd.Pracuje s duchy.


 • neděle 8.3. sál č.1 12.30 - 13.30  Eva Šiška

                                   

"Síla minerálních kamenů a Feng-Shui na každý den"

„...lepší je být zdravý, šťastný a bohatý než nemocný, chudý a v depresi...:-)“ můžeme i toto ovlivnit, pomocí Feng-Shui a léčivých minerálů ?

Jak přilákat hojnost a blahobyt,jak zvýšit svoji životní energii,jak aktivovvat QI v prostoru můžeme udělat partnera vášnivým a děti bystrými?

Můžeme se probouzet odpočinutí s dobrou náladou,energii a chutí do života? ANO to vše můžeme!!!  www.ganik.cz


 • neděle 8.3. sál č.1  13.45 - 14.45   Mirka Resslerová - Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými    rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života .

                                      


ČAKRY A DECH

Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní.
Dozvíte se, že jejich kvalita a velikost ovlivňují fungování našich orgánů a naší psychiky.
Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý.
Dozvíte se, jak nás ovlivňuje, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme.

Rezervace: online přihláška na www.cestouzivotem.cz
                       výjimečně na tel.: +420 777 557 823
Něco o lektorce:
Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.
Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.
Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou. Provází též již několik let Vztahovými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.
Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.
Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.
Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.
Je autorkou dvou elektronických knih:
1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY
a
2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.
Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů
Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.

Vstupné na přednášku 144,-Kč


 • neděle 8.3. sál č.1  15.00 - 16.00   NEDĚLE  8.3.2020  PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.2

 • neděle 8.3. sál č. 2  10.00 - 11.00  Jana Niessnerová               

                                                                                 

Co říkají linie na dlani

Vstupné na přednášku 50,-Kč         


 • neděle 8.3. sál č. 2 11.15 - 12.15  Helena Hudečková - Průvodce transformací, regresní terapie, australské květové a vysokovibrační esence, psychospirituální krize, osvěta

                                                            

Psychospirituální krize - transformace vědomí.

Význam psychospirituální krize je široké veřejnosti zatím neznámý a často o něm nevědí ani ti, kteří ji prožívají. Síla osobní zkušenosti doprovází můj život do dnes. Počet lidí s touto zkušeností výrazně narůstá. Spirituální krize přichází náhle a nečekaně – daný člověk je ohromen i zmaten neobyčejnými prožitky až tématem smrti. Má výrazné a překvapivé změny vnímání, vědomí, emocí, například opouští své tělo, má vnitřní vize a světla, často má neobvyklé tělesné, až nesnesitelné prožitky. Nejbližší okolí neví, co se děje, je zmateno a sám člověk později přestává fungovat i v běžném životě. Situace se často řeší psychofarmaky a pobytem na psychiatrii. Jedním z typů této krize je probuzení kundalini energie – hadí síly, kterým jsem před několika lety intenzivně prošla. Co se děje a jak tomu rozumět? Jaký smysl mají otevřené stavy vědomí?

O lektorce:

 

Helena Hudečková

 

Průvodce transformací, regresní terapie, australské květové a vysokovibrační esence, pomoc v psychospirituální krizi, osvěta.   

 

Působím v oblasti celostního poradenství, růstu a mimořádných stavů vědomí. Věnuji se přípravě australských květových a vysokovibračních esencí, regresní terapii, konzultacím na téma psychospirituální krize a transformaci. Účastním se filmu a projektu „Z temnoty duše světlo“, který pomáhá porozumět krizi duchovního vývoje člověka. Vytvářím přednášky, besedy, facilituji OSHO aktivní meditace a pracuji s šamanskou rostlinou Ibogou.

Všechny mé činnosti mají za sebou dlouhou cestu. Ráda se s vámi podělím o to, co vás zajímá. Těším se na mých přednáškách nebo u stolečku.

Konzultace a celostní poradenství

Mobil: +420 774 436 304

Email: helena@riserostlin.cz 

Facebook: Vědomí transformace

www.riserostlin.cz

 Vstupné na přednášku 80 ,-


 • neděle 8.3. sál č.2  12.30 - 13.30    Radek Pokorný

                                                   

                            

Energetické vlivy na člověka a jeho blokace, možnosti odstranění těchto bloků. Příklady z praxe.


neděle 8.3. sál č.2  13.45 - 14.45     Helena Vaculíková - CIHUAMIZTLI, stará čarodějnice Vaculíková.

                                                                              

  "Ty nemáš strach, to on má tebe. Střípky z učení acolmiztli"

Jak a proč se zbavit strachu jako dominantního efektu.

Vstupné na přednášku 80,- Kč


 • neděle 8.3. sál č.2  15.00 - 16.00 Antonín Javora

                                

  Kvantové opravy v praxi (praktické ukázky).

  Trápí Vás NĚKDO nebo NĚCO? Soused, manželka, děti, finance nebo třeba bolest, smutek, nemoc či deprese?
  Zde se dovíte proč to máte ve svém životě takto nastaveno, a ukáži Vám, že to jde změnit.
  Největší bohatství je klid a pokoj v duši,
  a největší dar je zdraví.       www.energeticke-zarice.cz
  Vstupné na přednášku 70,- Kč


NEDĚLE 8.3.2020 - PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.3

 • neděle 8.3.sál č.3   10.00 - 11.00

 • neděle 8.3.sál č.3   11.15 - 12.15 primář MUDr. Jan Miklánek -  lékař a léčitel, praxe 49 let

                                            

Chcete si vyrobit elixír života ?

Ruský lékař pan MUDR. Bolotov působí i ve svém věku 107 let jako lékař a léčitel, dokáže najít příčinu onemocnění a pak není věda správně léčit určité onemocnění u člověka. Vynalezl svůj jednoduchý elixír života, který vyrovnává narušený zažívací systém a harmonizuje nervy člověka. Tento jeho elixír života nazval Bolotovův balzám a dozvíte se jeho jednoduchou výrobu, což si snadno můžete i vyrobit sami doma,  i účinky na každého člověka i ve vyšším věku. Tento elixír člověka omlazuje, čistí pleť , srovnává vrásky, zvyšuje jeho imunitu, dále se dozvíte,, které nemoci především úspěšně léčí.Bolotovův elixír života. Neváhejte a přijďte - stojí to za to!

Vstupné na přednášku 100,- Kč


 • neděle 8.3.sál č.3   12.30 - 13.30  

 • neděle 8.3. sál č.3   13.45 - 14.45  

 • neděle 8.3.sál č.3    15.00 - 16.00