HOBBY OTROKOVICE

FESTIVAL ZDRAVÍ

PŘIPRAVOVANÉ  PŘEDNÁŠKY 26.9. - 27.9.2020

OTROKOVICKÁ BESEDA

Vstup na přednášky pouze s platnou vstupenkou na festival.

Přednášející si vstupné na přednášku vybírá sám na místě.

Seznam a časy přednášek  se budou postupně doplňovat.


SOBOTA 26. 9. 2020   Městská kavárna

 • sobota 26.9. kavárna  11.00 - 12.30 Mgr. Veronika Pešková - autor knihy: Už se nechci bát

                                                      pešková.jpg

JAK SE V NÁS TVOŘÍ VZORCE CHOVÁNÍ – PROGRAMOVÁNÍ OSOBNOSTI

       Když se narodí dítě, narodí se jako čistý nepopsaný list, aspoň co se týče vlastností a povahových rysů. Může mít v sobě jistá traumata z prenatálu, například trauma z nechtěnosti, protože rodiče nejsou na dítě připravení, nebo jsou moc mladí, či si přejí jiné pohlaví, nebo si dítě nepřejí vůbec, ale v podstatě pokud nedojde k velkému ovlivnění, dítě je relativně „čisté“ čili po porodu ještě výrazně nenaprogramované.

      Po narození začíná výchova. Rodiče mají o dítěti své představy, očekávání, promítají si do něj přání, touhy a snaží se dítě socializovat. Zařadit ho do společnosti a naučit vše potřebné, co si myslí, že je pro jeho zdraví růst a vývoj důležité. Jak se tato socializace a výchova děje? Na základě trestů a odměn. Pokud dítě udělá něco, co rodič určí jako správně, dítě zahrne láskou, radostí, pochvalou a jinými typy odměn, které rodičům přicházejí zrovna v tu chvíli na mysl. Tím si dítě osvojuje a upevňuje požadovaný způsob chování, ze kterého se stává program. Co však dítě neví, že se narodilo do duálního světa, kde existuje nejen dobré chování, které je odměňováno, ale také chování, které neladí s představami rodičů a tak dítě postupem času zjišťuje, že pokud se zachová dle svého úsudku tak, jak to cítí, mnohdy narazí na bariéru rodičů, kteří mají o dítěti a jeho způsobů chování jiné představy. Rodiče své odlišné představy dávají dítěti najevo pomocí trestů, kárání, zakazování, jednoduše tím, že mu v tu chvíli odeberou možnost cítit lásku a spojení, protože se zlobí. Pro dítě je nesmírně důležité cítit spojení a lásku. Je to vlastně jediná věc, po které děti touží a aby cítili spojení, udělají v podstatě cokoliv, klidně opustí své originální nastavení, přání a touhy a začnou naplňovat přání a touhy rodičů. Začnou se programovat dle něčích představ a tím se dotvoří jejich osobnost, jejich ego s programy.

Tyto programy a vzorce nás potom celý život ovlivňují. Nedovolují nám mít hezký život, kvalitní vztah, dělat práci, co nás baví, mít přátele, být otevření a v sebedůvěře, či lásce. Práce se vzorci chování je nesmírně důležitá část osobnosti každého člověka, protože přetváříte naučené, naprogramované a stáváte se „sami sebou“. Vaše čistá esence duše začne pronikat do reality, to, kdo skutečně jste, ne ti, kterými máte být.

Pojďte společně se mnou probádat vzorce chování, pochopit jak vznikají, jaké vzorce máte po mámě a tátovi a jak vás ovlivňují v dospělém životě. Čeho všeho se díky nim vzdáváte a hlavně, pojďte se naučit tyto vzorce změnit. Nechejte vaši esenci duše prosakovat na povrch.

  Mgr. Veronika Pešková, autor knihy: Už se nechci bát

www. gaiaporadna.cz , youtube: Veronika Pešková, facebook: Veronika Pešková

 Vstupné na přednášku 70,- Kč


 • sobota 26.9. kavárna  13.00 -15.00 Ing. Gejza Valent, MBA, Ing. Irena Valentová

                                              Manželé Valentovi.JPG

Knihovny palmových listů v Indii.

  Přednáška čerpá z mnohaleté osobní zkušenosti s výklady osudů z Knihoven palmových listů v Indii a je koncipována jako osobní příběh přednášejících. Na palmových listech jsou zaznamenány osudy jednotlivých lidí, které byly napsány před mnoha tisíci lety indickými mudrci.www.nadi.cz  

                                                                                                                                                                                                                                              Vstupné na přednášku 50,-Kč


SOBOTA 26. 9. 2020    Přednáškový sál č.1

sobota 26.9. sál č.1  10.00 - 11.00  Hana Juračková poradce pro zdravý životní styl a Bemer poradce

                                                                          Mgr. Eva Natálie Řeháková - lektor, poradce, terapeut ( Kraniosakrální terapie)

F-Centrum Srdce (centrum zdravého životního stylu), motto :"Pomáháme lidem žít zdravější život, aby se cítili lépe."

                                             20190921_101340.jpg                                        20190921_101458.jpg 

" Bemer terapie a Aloe Vera"

Vysvětlení vynikajícího a jedinečného propojení fyzikální cévní terapie a doplňků stravy na bázi Aloe Vera a jejich vlivu na podporu zdraví. 

Vstupné na přednášku zdarma 


 • sobota 26.9. sál č. 1  11.15 - 12.15   Antonín Javora

                                                    2_Antonin_Javora.jpg


 • sobota 7.3. sál č. 1   12.30 - 13.30    Iris Palaanová -  šamanka trojí síly

                                                                 Iris.jpg

Šamanka trojí síly a její zkušenosti.

https://karelcoma.wixsite.com/website-20


 • sobota 26.9. sál č. 1 13.45 - 14.45  Štefan Zakuťanský - významný slovenský  líečiteľ

                                                          foto_Zakutansky.jpg

  Samoliečba chrbtice a končatín s názornými ukážkami

Samoliečba zápalových ochorení pomocou svojho vrodeného pudu

Štefan Zakuťanský – významný slovenský liečiteľ, objaviteľ samoliečebného pudu a prvého celosvetového liečebného systému, ktorý nám príroda zakódovala do génov (do samoliečebného pudu). Objaviteľ zabudnutej československej tradičnej medicíny, chiropraktik, autor knihy „Samoliečebný pud - samoliečba zápalových ochorení (dýchacích, interných pohybových, alergických)"

Vrcholom jeho celoživotnej liečiteľskej a bádateľskej práce bolo objavenie existencie Samoliečebného pudu, ktorý má v živote každého jednotlivca nezastupiteľnú úlohu, čo v neposlednom rade sa potvrdilo  aj na tisícoch pacientov, od ktorých má spätnú väzbu.

 

Nebyť jeho ťažkých a neliečiteľných zdravotných problémov, by touto problematikou sa nezaoberal, čím by nový pud a jeho celosvetový liečebný systém na svete ešte nebol. Tu sa stretlo dokopy viacero okolností, ktoré ho nasmerovali k objavu nového pudu, aj  našej zabudnutej československej tradičnej medicíny. Po celý život ho už od malička viedla zvedavosť, odvaha, intuícia, kreativita, talent. To všetko sa zúročilo pri objave samoliečebného pudu, v ktorom má každý živočích ako sebestačne fungujúca jednotka svoje vlastné zdravotníctvo podľa potreby používať po celý život.

 

Určite si nenechajte ujsť jeho prednášku s praktickými ukážkami liečby. Autor knihy Vás prekvapí tým, ako si jednoduchou a prirodzenou cestou môžete zmierniť, alebo úplne odstrániť mnohé zdravotné problémy. S touto zaujímavou a netradičnou témou sa bude prihovárať všetkým, ktorí sa chcú liečiť pomocou našej československej tradičnej medicíny a nášho vrodeného  samoliečebného pudu.
www.samoliecba.com 

 

Vstupné na přednášku 50,- Kč


 • sobota 26.9. sál č. 1 15.00 - 16.00  Mgr. Eva Natálie Řeháková - lektor, poradce, terapeut ( Kraniosakrální terapie)

                                     F-Centrum Srdce (centrum zdravého životního stylu), motto :"Pomáháme lidem žít zdravější život, aby se cítili lépe."

                                                                  SOBOTA  26.9.2020  PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.2

 • sobota 26.9. sál č.2  10.00 - 11.00 Helena Hudečková - Průvodce transformací, regresní terapie, australské květové a vysokovibrační esence, psychospirituální krize, osvěta

                                            Helena_Hudeckova.jpg                          

Australské květové a vysokovibrační esence.

Květové a vysokovibrační esence vedou do kontaktu se sebou. Působí na emoce i fyzické tělo, balancují nevyváženou energii, uvolňují potlačené emoce a spirituálními bloky. Na přednášce vyzkoušíte jejich rychlý nástup účinků, dozvíte se něco o přípravě a zkušenostech klientů, kterým pomohly v krizových situacích. Esence otevírají oči, co se v našem životě děje, umí pomoci s fyzickými potíži, komunikací, vztahy a ztracenou sebedůvěrou.

O Mě:

 Helena Hudečková

www.vedomitransformace.cz, FB: Vědomí transformace

 Průvodce růstu, transformací a rozšířenými stavy vědomí, regresní terapie, australské květové a vysokovibrační esence, pomoc v psychospirituální krizi, ceremonie s šamanskou rostlinou Ibogou, celostní poradenství, přednášky, besedy, facilitace OSHO aktivních meditací.   

 Jsem příznivcem transpersonální psychologie, podporuji svoji účastí film a projekt „Z temnoty duše světlo“, který pomáhá porozumět spirituálním krizím a přechodům duchovního vývoje člověka.

Všechny mé činnosti mají za sebou dlouhou cestu. Ráda se s vámi podělím o to, co vás zajímá. Těším se na mých přednáškách nebo u stolečku.

Helena Hudečková

Konzultace a terapie

Facebook: Vědomí transformace

Mobil: +420774436304
Email: helena@riserostlin.cz 

Facebook: Vědomí transformace    www.vedomitransformace.cz

Vstupné na přednášku 80,- Kč


 • sobota 26.9. sál č.2  11.15 - 12.15  Kartářka Nika - numerolog, mistr Reiki - Monika Nika Skákalová- znáte z Tv - KinoSvět,Relax        

                                                     Ja_v_bile_halence-sedici-MSZ_z_15.2.2018.jpg                     


 • sobota 26.9. sál č.2  12.30 - 13.30 Jana Niessnerová               

                                                                                   

  Co říkají linie na dlani

  Vstupné na přednášku 50,-Kč    


 • sobota 26.9. sál č.2  13.45 - 14.45 Mirka Resslerová - Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými    rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života .

geny-otrok-zari2020.jpg mirkar1912030008u kop.jpg

MYSLET MIMO GENY aneb jak vyzdravět své tělo a svůj život

Často slýcháváme, tuto nemoc měla moje maminka i babička, takže je jasné, že to musím mít taky. První na co se Vás lékař zeptá, i když přijdete na preventivní prohlídku je, jaká je Vaše rodinná anamnéza? A Vy mu poctivě nadiktujete všechny nemoci, které se kdy v rodině objevily. Tím pádem aktivujete v mozku informaci, že to tak je. Na této přednášce se dozvíte, jak pracovat s informacemi o svém zdraví, co do svého života pouštět a co ne. Jestli jsou geny dědičné, či nikoliv. Máte se rozhodně na co těšit.

Rezervace: online přihláška na www.cestouzivotem.cz
                       výjimečně na tel.: +420 777 557 823

Něco o lektorce:
Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.
Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.
Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou. Provází též již několik let Systemickými rodinnými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 15 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje
nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.
Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.
Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.
Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.
Je autorkou dvou elektronických knih:
1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY
a
2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.
Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů
Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.


Vstupné na přednášku 144,-Kč


 • sobota 26.9. sál č. 2  15.00 - 16.30  Evžen Jukin - sběratel

                                

Vliv Geo energie  na naši kondici a zdraví

Působení energie na zdraví a vitalitu

Nejsilnější energetické  místa v ČR.

Voda a kameny jako  baterie k uložení energie.
 Energetické  prameny vody.
Energie  kamenů, práce s nimi, očista  a nabíjení.


                                                                                                                                                                                 Vstupné na přednášku dobrovolné  SOBOTA  26.9.2020 PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.3

 • sobota 26.9. sál č.3  10.00 - 11.00

 • sobota 26.9. sál č.3  11.15 - 12.15 

sobota 26.9. sál č. 3 12.30 - 13.30  Ing. Alice Krempaská - už 10 rokov sa venuje problematike spojenej s tradičnou ruskou medicínou a novými trendami v praxi.

                                         maxresdefault.jpg                                       

Tradičná ruská medicína a orgánové hodiny.

Dozviete sa o skúsenostiach a o používaní ruských produktov  v praxi. Tradičná ruská medicína - možnosť riešenia Vášho zdravia. Postupy a návody podľa orgánových hodín. Na prednáške sa zoznámite aj s novými trendmi.  Súčasťou prednášky bude ochutnávka ruských produktov. 

Správne a účinné používanie produktov z tradičnej ruskej medicíny. Prečo niektoré veci fungujú a niektoré nie? Ako na to sa dozviete na prednáške. www.meandra.sk

Vstupné na přednášku 50,- Kč


 • sobota 26.9. sál č. 3 13.45 - 14. 45      

 • sobota 26.9. sál č. 3  15.00 - 16.00                          


NEDĚLE 27.9.2020 - PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

 • neděle 27.9. sál č. 1 10.00 - 11.00 Helena Hudečková - Průvodce transformací, regresní terapie, australské květové a vysokovibrační esence, psychospirituální krize, osvěta

                                                   Helena_Hudeckova.jpg                               

Psychospirituální krize - transformace vědomí.

Význam psychospirituální krize je široké veřejnosti zatím neznámý a často o něm nevědí ani ti, kteří ji prožívají. Síla osobní zkušenosti doprovází můj život do dnes. Počet lidí s touto zkušeností výrazně narůstá. Spirituální krize přichází náhle a nečekaně – daný člověk je ohromen i zmaten neobyčejnými prožitky až tématem smrti. Má výrazné a překvapivé změny vnímání, vědomí, emocí, například opouští své tělo, má vnitřní vize a světla, často má neobvyklé tělesné, až nesnesitelné prožitky. Nejbližší okolí neví, co se děje, je zmateno a sám člověk později přestává fungovat i v běžném životě. Situace se často řeší psychofarmaky a pobytem na psychiatrii. Jedním z typů této krize je probuzení kundalini energie – hadí síly, kterým jsem před několika lety intenzivně prošla. Co se děje a jak tomu rozumět? Jaký smysl mají otevřené stavy vědomí?

O Mě:

 Helena Hudečková

www.vedomitransformace.cz, FB: Vědomí transformace

 Průvodce růstu, transformací a rozšířenými stavy vědomí, regresní terapie, australské květové a vysokovibrační esence, pomoc v psychospirituální krizi, ceremonie s šamanskou rostlinou Ibogou, celostní poradenství, přednášky, besedy, facilitace OSHO aktivních meditací.   

 Jsem příznivcem transpersonální psychologie, podporuji svoji účastí film a projekt „Z temnoty duše světlo“, který pomáhá porozumět spirituálním krizím a přechodům duchovního vývoje člověka.

Všechny mé činnosti mají za sebou dlouhou cestu. Ráda se s vámi podělím o to, co vás zajímá. Těším se na mých přednáškách nebo u stolečku.

Helena Hudečková

Konzultace a terapie

Mobil: +420 774 436 304

Email: helena@riserostlin.cz 

Facebook: Vědomí transformace

www.vedomitransformace.cz

 Vstupné na přednášku 80 ,- Kč


 • neděle 27.9. sál č. 1  11.15 - 12.15  Antonín Javora

                                                2_Antonin_Javora.jpg            


 • neděle 27.9. sál č.1  12.30 - 13.30   Štefan Zakuťanský - významný slovenský  líečiteľ

                                                                foto_Zakutansky.jpg

  Samoliečba chrbtice a končatín s názornými ukážkami

Samoliečba zápalových ochorení pomocou svojho vrodeného pudu

 

Štefan Zakuťanský – významný slovenský liečiteľ, objaviteľ samoliečebného pudu a prvého celosvetového liečebného systému, ktorý nám príroda zakódovala do génov (do samoliečebného pudu). Objaviteľ zabudnutej československej tradičnej medicíny, chiropraktik, autor knihy „Samoliečebný pud - samoliečba zápalových ochorení (dýchacích, interných pohybových, alergických)"

Vrcholom jeho celoživotnej liečiteľskej a bádateľskej práce bolo objavenie existencie Samoliečebného pudu, ktorý má v živote každého jednotlivca nezastupiteľnú úlohu, čo v neposlednom rade sa potvrdilo  aj na tisícoch pacientov, od ktorých má spätnú väzbu.

 

Nebyť jeho ťažkých a neliečiteľných zdravotných problémov, by touto problematikou sa nezaoberal, čím by nový pud a jeho celosvetový liečebný systém na svete ešte nebol. Tu sa stretlo dokopy viacero okolností, ktoré ho nasmerovali k objavu nového pudu, aj  našej zabudnutej československej tradičnej medicíny. Po celý život ho už od malička viedla zvedavosť, odvaha, intuícia, kreativita, talent. To všetko sa zúročilo pri objave samoliečebného pudu, v ktorom má každý živočích ako sebestačne fungujúca jednotka svoje vlastné zdravotníctvo podľa potreby používať po celý život.

 

Určite si nenechajte ujsť jeho prednášku s praktickými ukážkami liečby. Autor knihy Vás prekvapí tým, ako si jednoduchou a prirodzenou cestou môžete zmierniť, alebo úplne odstrániť mnohé zdravotné problémy. S touto zaujímavou a netradičnou témou sa bude prihovárať všetkým, ktorí sa chcú liečiť pomocou našej československej tradičnej medicíny a nášho vrodeného  samoliečebného pudu.
www.samoliecba.com 

Vstupné na přednášku 50,- Kč


 • neděle 27.9. sál č.1  13.45 - 14.45  Šamanka Zadaa Bayarjargal - mongolská šamanka

                                                        

                                                    52872337_412996809245545_4123517192295677952_n.jpg

  "Nic není nemožné".

Rituál  vás může ochránit před nebezpečnými roky, vyčistí nepozitivní energii, zklidní, dodá energii, může pomoci k dobrému zaměstnání či klidnému rodinnému životu.Zadaa Bayarjargal je mongolská šamanka, duchovní léčitelka. Zabývá se výkladem podle tepu, rituály, čištěním domů od negativních energií, odblokováním čaker, léčebnými masážemi atd.Pracuje s duchy.


 • neděle 27.9. sál č.1  15.00 - 16.00  Helena Vaculíková CIHUAMIZTLI, stará čarodějnice Vaculíková.

                                                                                Vaculíková.jpg                                                              

  "Ty nemáš strach, to on má tebe. Střípky z učení acolmiztli" 

Jak a proč se zbavit strachu jako dominantního efektu.

Vstupné na přednášku 80,- KčNEDĚLE  27.9.2020  PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.2

 • neděle 27.9. sál č. 2  10.00 - 11.00  primář MUDr. Jan Mikláneklékař a léčitel, praxe 49 let     

                                                       MUDr._Miklanek_Jan.jpg                                    


 • neděle 27.9. sál č. 2 11.15 - 12.15   Anna Hanáková - numerolog , kartář  a   Mistr Reiki

                                                          DSC_0384.JPG

Numerologie - datum narozeni je naší GPS a osobni rok 2020 a kde jsem teď a tady.

Jeden vylosovaný účastník přednášky obdrží dárkem spočítány své zdravotní limity dle svého data narození.

Vstupné na přednášku 50,-Kč

 

 


 • neděle 27.9. sál č.2  12.30 - 13.30    Radek Pokorný

                                               IMG_9879.JPG

                            

Energetické vlivy na člověka a jeho blokace, možnosti odstranění těchto bloků. Příklady z praxe.


 • neděle 27.9. sál č.2  13.45 - 14.45  Mirka Resslerová - Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými    rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života .
  • cakry-otrok-zari2020.jpg  mirkar1912030008u kop.jpg
                                         

  ČAKRY A DECH PŘEDNÁŠKA
  Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní.
  Dozvíte se, že jejich kvalita a velikost ovlivňují fungování našich orgánů a naší psychiky.
  Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý.
  Dozvíte se, jak nás ovlivňuje, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme

  Rezervace: online přihláška na www.cestouzivotem.cz
                         výjimečně na tel.: +420 777 557 823
  Něco o lektorce:
  Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.
  Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.
  Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou. Provází též již několik let Vztahovými konstelacemi.

  Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.
  Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.
  Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.
  Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.
  Je autorkou dvou elektronických knih:
  1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY
  a
  2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.
  Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů
  Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.

  Vstupné na přednášku 144,-Kč

                               


 • neděle 27.9. sál č.2  15.00 - 16.00 Dagmar Lucie Bradávková

                                           showAttachment.png

Channeling - otázky a odpovědi

Povídání o channelingu, komunikaci s nehmotnými bytostmi a o čtení informací.
A také channeling přímo v praxi - Odpovídáme na vaše otázky :-)

Více informací nejen o channelingu na http://www.esoterika-poradenstvi.cz.

Vstupné na přednášku 50,- KčNEDĚLE 27.9.2020 - PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.3

 • neděle 27.9.sál č.3   10.00 - 11.00 Ing. Jarmila Elznerová lektor vzdělávacích programů pro VŠ, SŠ i ZŠ, firmy, obce, lázně; manažer podnikatelských

                                           snídaní Taberna v Kroměříži, autorka akreditovaného programu Život s penězi v kostce; autorka a průvodkyně programem Vím čím chci být? 

                                          Jaja_Jaja_I_11.png

Tok energie peněz. 

Jak v dnešní době lze podpořit tok peněz neobyčejně obyčejnými věcmi, které nás obklopují. 

web: www.gardeclientela.cz – Clientela z.s.

FB: Clientela z.s.

Vstupné na přednášku 50,- Kč


 • neděle 27.9.sál č.3   11.15 - 12.15

 • neděle 27.9.sál č.3   12.30 - 13.30  

 • neděle 27.9. sál č.3   13.45 - 14.45  

 • neděle 27.9.sál č.3    15.00 - 16.00