HOBBY OTROKOVICE

FESTIVAL ZDRAVÍ

PŘIPRAVOVANÉ  PŘEDNÁŠKY 23. - 24.2 .2019 

OTROKOVICKÁ BESEDA

 


SOBOTA 23.2.2019   Městská kavárna - přízemí

 • sobota 23.2. kavárna  11.00-13.00 Ing. Gejza Valent, MBA, Ing. Irena Valentová

                                     

Knihovny palmových listů v Indii.

  Přednáška čerpá z mnohaleté osobní zkušenosti s výklady osudů z Knihoven palmových listů v Indii a je koncipována jako osobní příběh přednášejících. Na palmových listech jsou zaznamenány osudy jednotlivých lidí, které byly napsány před mnoha tisíci lety indickými mudrci.www.nadi.cz  

                                                                                                                                                Vstupné na přednášku 50,-Kč


 • sobota 23.2. kavárna  13.30 - 14.30  Vicena Miroslav  

 

                                           

Foto aury + duchovná numerológia.  

Prepojenie informácií z foto aury a duchovnej numerológie pre zlepšenie kvality života.www.auracentrumdubnica.sk          

                                                                                                                                                                                            Vstupné na přednášku 50,- Kč


 • sobota 23.2. kavárna  14.40 - 15.45 Jiří Veselý 

                                          

ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÉ PRINCIPY, „nová“ KOSMICKÁ NUMEROLOGIE, „nové“ ČTENÍ SVĚTA

Vesmír nehovoří lidskými větami a „neslyší“ to, co říkáme lidskými slovy a proto mu nic nenamluvíme. Slyší přímo podstatu. A umíme my vnímat jeho „řeč“ a jeho podstatu? Jak k nám promlouvá? Skrze symboliku?

Představíme si fascinující koncept hlubšího vnímání významu čísel. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života. Jakmile uzříte základní principy Kosmu, na kterých Kosmické Stvoření stojí, můžete tytéž principy zřít nejen v numerologii, ale i ve všem ostatním, v geometrii, v mezilidských vztazích lidí, v životních souvislostech, v čemkoliv. Získáte tím schopnost ČÍST SVĚT z úplně nové, vyšší či hlubší úrovně. Je to úžasné, fascinující a také neuvěřitelně zábavné.

K dispozici bude také prodej unikátních číselných karet Kosmické numerologie SVĚTLO ČÍSEL a knihy PRÁCE SE SNY.

 Přednášející Jiří Veselý -  http://www.centrumserafin.cz/jiri-vesely/. Člen centra celostního rozvoje CENTRUM SERAFÍN. Publikuje, knihy, karty, přednášky, semináře, workshopy, kurzy v oblasti konkrétní a reálné práce se sny, s čísly, se symbolikou obecně.

 Jirka Veselý: Na festivalu Zdraví Otrokovice budu poskytovat také konzultace a budu mít prodejní stánek s vybranými osvědčenými produkty

https://www.centrumserafin.cz/e-shop/

 Jste srdečně zváni, těším se na Vás. www.centrumserafin.cz

 Účastníci přednášky budou mít v ten den slevu 144 Kč při nákupu číselných karet Světlo čísel.

Vstupné na přednášku 14 Kč.  Na přednášce pochopíte, proč právě 14 Kč a proč právě v 14:40 h.


  SOBOTA  23.2.2019     Přednáškový sál č.1
  • sobota 23.2. sál č.1  10.00 - 11.00    Helena Hudečková - celostní kouč, regresní terapeut, průvodce pro psychospirituální krize, australské květové esence,posvátná rostlina Iboga. 

                                                            

   Australské květové esence a jejich účinky.

  Květové esence pomáhají odstranit emocionální a spirituální bloky, dobíjejí životní energii, otevírají vědomí a pracují na všech nevyvážených rovinách. Každá esence pracuje na určitém negativním stavu mysli, vede do kontaktu s potlačenými emocemi a vyrovnává disharmonické části těl. Esence ponechávají každému volnost zdravě se rozvíjet a otevírají cesty k řešení potíží.  http://riserostlin.cz/


  Vstupné na přednášku 70 Kč


  • sobota 23.2.sál č.1   11.15 - 12.15   Vítězslav Němeček

                                      

    Minerály a zdraví.

   Pojednání o využití  a souladu minerálů s naším životem a zdravím. Jak si vzájemně pomoci a jak žít v souladu s přírodním darem.

  Vstupné na přednášku 150,-Kč

  • sobota 23.2.sál č.1  12.45- 13.45 Radek Malý

                   

  Mantry – písně, které léčí je soubor autorských manter Radka Malého. Silné melodie s krátkými vzkazy umožňují všem zúčastněným podílet se na jedinečné hudební koláži a zažít tak léčivý účinek společného zpěvu. Pojďme společně ladit nejen sebe, ale i okolí. 

  Ráďa Malý - mým životním úkolem je harmonizovat prostor. Využívám k tomu různých doručovacích prostředků. Provázím mužské kruhy a rokování, vytvářím přechodové ceremonie, lektoruji Čchi - kung, hraji loutkové divadlo pro děti, ale hudba je to, čím hovoří moje duše. Setkání s mantrami mnou otřáslo od základu a ihned jsem věděl, že to je to pravé. Zpočátku jsem nasával mantry z různých koutů světa, velmi brzy však má tvořivá podstata začala chrlit jednu mantru za druhou. Tento proud energie je nezměrný a proto bych se s ním chtěl podělit s okolím. Je pro mne nesmírnou radostí provázet lidi jejich vnitřními krajinami prostřednictvím jejich vlastního hlasu a těším se na společné hudební zážitky.

  Web:   http://www.tranzan.cz/cs/ceremonie--mantry/

  Ukázky:

  https://www.youtube.com/watch?v=8iGkZDr0zzw

  https://www.youtube.com/watch?v=S8G7KrLCJNk

  https://www.youtube.com/watch?v=JnNHiNNdDAc

  https://www.youtube.com/watch?v=H1WUzLoAkdA

               Vstupné 100,-Kč


  • sobota 23.2. sál č.1  14.15 - 15.15       Mgr.Martina Berčáková

                                                         

  -  PŘÍLEŽITOST PRO KAŽDÉHO, ZDRAVÍ PRO VŠECHNY

    - KOMPLEXNÍ SYSTÉM ZDRAVOTNÍ PREVENCE, DETOXIKACE, HARMONIZACE A VÝŽIVY

  - Čisté a vyvážené přírodní produkty aktivující organismus na buněčné rovině - představení

     základních produktů společnosti AKUNA

  - Prevence jako základní stavební kámen a první krok  k naší životní změně

  - Proč je důležité mít tělo v rovnováze

  - Řešení zdravotních problémů – chronická onemocnění, autoimunitní choroby, problémy kloubního

     aparátu

  - Referenční marketing – příležitost pro každého

  Vstupné na přednášku 50,-Kč


  • sobota 23.2.sál č.1  15.30 - 16.30   Helena Zavadilová - terapeutka a spisovatelka

                                        

  "JAK BÝT LÉČITELEM SÁM SOBĚ"

  Paní Helena Zavadilová je terapeutka a spisovatelka. Je autorkou knihy a karet: MANDALY UVĚDOMĚNÍ a LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA.

  Aktivně působí v České republice i v zahraničí. Od roku 2006 je členkou IASK, mezinárodní asociace specializovaných kineziologů.

  Autorka duchovních nauk :Kineziologie světla,Jednota světla, Fenomény světla.Transformace světla a Učení světla.

  KAŽDÝ ČLOVĚK DOKÁŽE LÉČIT SÁM SEBE.
  Sebeléčitele a zdroj léčení sebe máme v sobě. Je jen třeba se zbavit předsudků a starých zajetých vzorců chování, strachů a kódů, které nás omezují v duchovním rozvoji a v rozvoji svých schopností.

  Paní Helena Zavadilová odhalí na této přednášce základní postupy, jak léčit sebe a svůj život,jak najít harmonii a jednotu v sobě a okolo sebe, jak zharmonizovat mysl, srdce, tělo i duši,jak posílit svoji životní energii a sílu.

  Součástí přednášky bude také ukázka sebeléčení pomocí knihy a karet Mandaly uvědoměnía knihy a karet Léčivé modlitby světla. Tyto knihy budou v prodeji po celou dobu festivalu.

  Více najdete na www.carusell.cz a www.helenazavadilova.cz.

  Vstupné na přednášku 100,- Kč


   SOBOTA  23.2. 2019  PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.2

  • sobota  23.2.sál č.2  10.00 - 11.00      Veronika Barkoci 

                                                        

  NÁVRAT K CELISTVOSTI 

  Všichni v sobě skrýváme nesmírné bohatství a potenciál. Jsme jedinečná osobnost a veškeré odpovědi jsme schopni nalézt uvnitř sebe.  Náš život je takovým jedním velkým dobrodružstvím na cestě procesu osobního růstu. Bývá  doprovázen poznáváním sebe sama, budováním nového vztahu k sobě a ostatním, vymezováním si osobních hranic, objevováním nových možností. Učíme se pracovat se svým vědomím a podvědomím, transformujeme svá omezení, tvoříme a píšeme svůj vlastní příběh.  VSTUPUJEME DO SVÉ CELISTVOSTI. 

   Dovolte si být celiství, udělat v životě změnu, otevřít se vnitřní svobodě, novým možnostem, pochopit souvislosti a děje či koloběhy vašeho života,  objevit svůj potenciál a zároveň uzdravit své rodové linie.Web: www.kodyvasiduse.cz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Vstupné na přednášku 50,- Kč


  • sobota 23.2. sál č.2  11.15 - 12.15  Jana Niessnerová -  CHIROMANTIE

                                      

  Co říkají linie na dlani.
   V liniích na dlani se odráží minulost, přítomnost i budoucnost. Dobře také charakteristika osobnosti a všechny důležité otázky života jako je bohatství a prosperita, vztahy a rodina, zdraví a dlouhověkost. Také otázkyvzdělání a cestování atd... www.chiromantie.cz

   Vstupné na přednášku 50,- kč


  • sobota 23.2.sál č.2  12.30 - 13.30  Zuzana Matei

                                     

  Živá voda.

  Priatelia, pozývam vás na rozprávanie o živej vode.  

   Voda nás vyživuje, je zdrojom našej životnej sily, zdravia aj krásy a je našou podstatou. Voda zažila veľmi dlhú cestu, kým prišla až k nám na stôl a preto si zaslúži našu pozornosť. Už naše pramatky a praotcovia veľmi dobre poznali priaznivé účinky kameňov na kvalitu vody. Kamene vkladali do nádob s vodou, aby ju premenili na pitnú, chutnú a liečivú. V posledných rokoch si rozpomíname na ich múdrosť a na tento harmonický vzťah vody s kameňmi, aby sa tak voda ktorú pijeme stala opäť živou a vibrujúcou. Voda má pamäť a má schopnosť informovať sa prostredím, v ktorom sa nachádza, preto je dôležité, aby sme ju pili v čo najlepšej možnej kvalite a to na všetkých úrovniach, pretože sa stáva našou fyzickou súčasťou.

   Súčasťou rozprávania o živej vode bude aj ukážka ako sa dá živá voda pripraviť pomocou fľaše a.vitae. www.avitae.sk

  Vstupné na přednášku zdarma.


  • sobota 23.2. sál č.2  13.45 - 14.45  Radek Pokorný

                                      

  Energetické vlivy na člověka a jeho blokace, možnosti odstranění těchto bloků. Příklady z praxe.


  • sobota 23.2. sál č. 2  15.00 - 16.30  Evžen Jukin

                                         

  Geo energie

  - vliv na zdraví a vitalitu

  -nejsilnější energetické místa Zlínského kraje

  - praktická vyuka techniky čerpání energie.

  O práci s energií se zajímám 25 let, aktivně spolupracuji s doktorem psychologie a předním terapeutem v oblasti Bio energie panem Janem Jílkem.

                                                                                                                                                                                   Vstupné na přednášku 70,- Kč


   SOBOTA  23.2. 2019  PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.3

  • sobota 23.2. sál č.3    10.00 - 12.00     Monika Fardová

                                        

  Zpět do dětství aneb umění vědomého života.

  Zkusme si trochu hrát, trochu soutěžit, trochu naslouchat a ať neztvrdneme, tak se i trochu rozhýbat. Možná naleznete Inspiraci k vědomému životu, možná se dozvíte něco důležitého a pokud si myslíte, že už všechno víte, tak snad zažijete pár hezkých chvil. Součástí přednášky bude ochutnávka mých raw výrobků.

  https://brosiel.webnode.cz/

  Vstupné na přednášku 100,- Kč


  • sobota 23.2. sál č.3    12.15 - 13.15    Jana Pozlovská 

                                            

  Skvělý zrak bez brýlí.

  Přednáška o tom, jak je možné se zbavit brýlí a očních čoček a naučit se způsob Přirozeného vidění podle metody očního lékaře Batese. Ukážeme si proč a jak by to mohlo jít i jinak než s brýlemi a jaký základní princip nám v tom pomůže. www.centrumzdravehovideni.cz ,www.soham.center

  Vstupné na přednášku 50,- Kč


  • sobota 23.2. sál č.3    13.30 - 14.30  Tomáš Prokeš - výživový specialista a terapeut přírodní medicíny, člen sdružení Vitamíny s příběhem

                                              

  Co dělat, pokud jste onemocněli rakovinou (nebo někdo kdo je vám blízký), aneb jak můžete zvýšit šanci na úspěšné uzdravení pomocí podpůrné přírodní terapie.

  Na přednášce se dozvíte, jak může onkologický pacient nebo ti, kteří o nemocné pečují

  • podpořit základní konvenční léčbu
  • zvýšit šanci na úspěšné a trvalé uzdravení
  • snížit nežádoucí účinky chemoterapie a radioterapie
  • minimalizovat riziko, že se nemoc opět vrátí

  Toho všeho lze dosáhnout za pomoci ověřených postupů přírodní medicíny, které vycházejí ze zkušeností špičkových lékařů a vědců, např. Dr. Maxe Gersona, Dr. Johanny Budwig nebo laureátů Nobelovy ceny Dr. Otto Warburga, Linuse Carla Paulinga a dalších.

  Pomocí podpůrné přírodní terapie, která na rozdíl od konvenční medicíny odstraňuje skutečné příčiny onemocnění, překonali někteří klienti i pokročilou nebo medicínsky neléčitelnou rakovinu.

  Přednáška je vhodná i v rámci prevence rakoviny.  www.rakovinestop.cz 

  Vstupné na přednášku 50,- Kč


  • sobota 23.2. sál č.3 14.45 - 15.45   Emilie Didi - Bertová 

  Tajemství barev - mandaly.

  Mandaly jsou prastarou pomůckou k nalézání vnitřního klidu a harmonie. Ponořme se do tajemství barev, jejich vzniku a vlivu na člověka.

  www.slunovrat.org

   Vstupné na přednášku 50,-Kč


  NEDĚLE 24.2.2019     Městská kavárna - přízemí

  • neděle 24.2.  kavárna  11.00 - 13.00  Ing. Milan Bezoušek  -   Poradna pro rozvoj osobnosti.

                                              

   „Jak pracovat a žít bez stresu“

   Jedná se o přednášku, která seznamuje s možností, jak být bez stresu. Jde o možnost, kdy člověk pochopí, že stres si člověk vytváří sám podle toho, co prožil, a podle toho, jaké pocity měl v té které situaci.

   Vychází se ze zásady, že být a pracovat ve stresu je zbytečné. Žít bez stresu je přirozená schopnost, a že zájemce si tuto schopnost může obnovit a pak používat.

  Nejde o léčebné procedury. Jde o práci zájemce na sobě. A takovou práci si dělá člověk sám. Zájemce dělá něco jinak, než dělal dříve.

  Přednáška ukazuje na proces, kdy se zájemce stává aktivním odlišným způsobem, než který má zažitý, a který vzal si za svůj, a vzal si za své, že je správné být ve stresu.

  Přednáška ukazuje, že by se zájemce mohl naučit žít způsobem, který stres neobsahuje.

  Přednáška vede zájemce k pochopení, že po odstranění mentálních a emocionálních překážek, bariér, blokád a omezení může žít v harmonii, o které dříve ani neměl ponětí.

   Přednáška představuje metodu Niterná osobní změna, která se používá na semináři. Účastník semináře se naučí, jak se sebou pracovat ve zkvalitňování svého života.

  Vstupné na přednášku 70,- Kč


  • neděle 24.2. kavárna 13.15 - 14.15   Mirka Resslerová - Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou,           zakladatelkou Školy vědomého života .

                                      

  PROMĚŇ SVÉ STÍNY V POŽEHNÁNÍ

  Naše stíny nás provází celý život. Většinou z nich máme strach, nechceme je vidět, vědět o nich, skrýváme je před sebou samými, ostatními lidmi i před celým světem. Snažíme se je ignorovat, jako by neexistovali, jako by nebyli, až je časem přestaneme vnímat.

  Jenže ony si v našem podvědomí žijí svým vlastním životem a pak, když to nejméně čekáme, projeví se v plné síle a my se hroutíme, jak fyzicky, tak psychicky anebo obojí najednou.
  Na této přednášce si povíme o stínech, o jejich vlivu na naše konání a jednání, dotkneme se tématu vzorců chování ze svých původních rodin a co s tím dělat, aby se nám v našich životech dařilo radostně a zdravě.  www.cestouzivotem.cz

  Vstupné na přednášku 50,-Kč

                                                  


  NEDĚLE 24.2.2019 - Přednáškový sál č.1

  • neděle 24.2. sál č.1  10.00 - 11.00 Anna Hanáková - numerolog , kartář a Mistr Reiki

                                     

   Čísla kolem nás, aneb znáte své GPS? Naše rodné číslo je naší dálnicí nebo polní cestou? Jak ladí rok 2019 s Vaším osobním rokem?   Objednávky a info na 603844833 .FB. Anička Hanáková Numerologické studio "Cesta Změny. wwwnumerologie-anicka.webnode.cz

   Vstupné na přednášku 50,- Kč 


    • neděle 24. 2. sál č. 1  11.15 - 12.15     Zdenka Blechová - vydavatelka časopisu Mysteria tajemna

                                               

     Nemoci pocházejí z emocí.

     Vše se dá vyléčit, protože každá myšlenka ovlivňuje naše zdraví. Zkusíme se podívat na vaše zdravotní problémy jinak, abyste mohli zaujmout jiné stanovisko     k problému a uzdravit se. Pomocníkem nám budou i mé Karty zdraví. Více na http://www.zdenkablechova.cz/cenik-a-nabizene-sluzby/23-nemoci
     web:  www.zdenkablechova.cz
      Na festivalu jsou možné individuální poradny ohledně řešení vašich osobních problémů. Více informací: http://www.zdenkablechova.cz/cenik-a-nabizene-sluzby
                                                                                                                                                                                                                             
      Vstupné na přednášku 100,- Kč

    • neděle 24.2. sál č.1    12.30 - 13.30   Vítězslav Němeček - autor knihy Ochrana láskou

                                       

     Prána
    Oproštění se od tabu a dogmat dnešní doby.
    Život bez bůčku, klobás a jiných laskomin :)

    Vstupné na přednášku 150 ,-Kč


    • neděle 24.2.sál č.1  13.45 - 14.45     Helena Hudečková - Celostní kouč, regresní terapeut, průvodce pro psychospirituální krize, australské květové esence, posvátná rostlina Iboga. 

                                                        

    Psychospirituální krize.

    Pojem a význam psychospirituální krize jsou široké veřejnosti zatím téměř neznámé a často o nich nevědí ani ti, kteří ji prožívají. Počet lidí s touto zkušeností však výrazně narůstá. Spirituální krize přichází náhle a nečekaně-daný člověk je ohromen i zmaten neobyčejnými prožitky. Má výrazné a překvapivé změny vnímání, vědomí, emocí, například opouští vědomím své tělo, má vnitřní vize, vnímá různá světla, energie ve svém těle i ve vesmíru, často má i neobvyklé tělesné prožitky. To vše může být chvílemi opojné, ale i dlouhodobě nepříjemné až nesnesitelné a člověk pak přestává fungovat v běžném životě. Jeho okolí neví , co se s ním děje a problém se často řeší psychofarmaky a pobytem na psychiatrii.  http://riserostlin.cz/

    Vstupné na přednášku 70,- Kč


    • neděle 24.2 .sál č.1  15.00 - 16.00   Eva Natálie Řeháková - F-Centrum Srdce, poradenství v oblasti zdravého životního stylu a osobního rozvoje 

                                                

    "Šťastná cesta životem s Pěti Tibeťany",

    více než 20 let cvičím toto jedinečné cvičení, dva roky vedu kurzy cvičení, na přednášce uslyšíte informace a osobní zkušenosti z mé praxe a budeme i přímo cvičit, vezměte si pohodlné oblečení a ponožky, cvičíme bosky.

    Vstupné na přednášku 50,- Kč


    NEDĚLE  24.2. 2019  PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.2

    • neděle  24.2. sál č.2  10.00 - 11.00    MUDr. Jan Miklánek  - B i o l o g i c k á  l é č b a  =  Mikro-imuno-trapie.

                                               

    Biologická léčba hojí vše co Vás právě trápí:

    Lehčí druhy cukrovky, zelený oční zákal, revmatoidní artritidu, bolavé klouby, svaly, bolesti páteře a hlavy, autoimunitní choroby: Crohnova choroba, lupus erythematodes, sklerodermie i další, různé druhy alergie, lupénku, alopecii, vitiligo, Bechtěrevovu chorobu,  asthma, ekzémy a atopickou dermatitidu, pemfigus, různé bradavice, polypy, nemoci štítné žlázy, interní choroby, deprese, různé strachy, úzkosti, a vyčerpání, neplodnost, po virové stavy, a všechny chronické bolesti a vaše záhadná zdravotní  trápení.   Pojišťovny od nás to neproplácí. U nás zaplatíte 1/10 proti ceně zdrav. pojišťovně.ˇDocilují se úžasné léčebné efekty a to i u chronických nemoc.

    NEJLEVNĚJI V CELÉ ČR ! Ojednání 606 802 598

      Vstupné 120,- Kč za osobu, ZTP a důchodci 100,- Kč.


    • neděle 24.2. sál č. 2  11.15 - 12.15   Bc.Dagmar Halotová  - numerologie

                                              

    Rok 2019 z pohledu numeroempatie a jak na nás bude působit dle ORV.

    Rok 2019 se nachází pod roční vibrací 3 - KOMUNIKACE. Dozvíte se, co nám tato vibrace přináší celkově a jak nás jednotlivě ovlivní, dle osobní roční vibrace, když se dokážeme vcítit do čísel a žít na základě jejich energie . http://www.numerologie-hadanka.cz/

    Vstupné na přednášku 60,- Kč


    • neděle 24.2. sál č.2  12.30 - 13.30 Eva Babiakova 

                                       

     "Trauma a její léčení z pohledu šamanských techník"

     "Šamanské léčebné techniky se úspěšně používají už tisíce roků, aby pomohly  lidem opustit  trauma na osobní nebo přes-generační  úrovni.
     Téma přednášky se věnuje  jak  léčit emocionální  zranění , (sebe)destrutivní  vzorce, energetické bloky, nemoci...z pohledu přírodních  národů"

     Vstupné na přednášku 79,- Kč


    • neděle 24.2. sál č.2  13.45 - 14.45   Mgr. Veronika Pešková transpersonální psycholog, terapeut, hlubinná práce s energií

                                              

     Už se nechci bát aneb práce se strachy.

     Každý člověk se v životě něčeho bojí. Bojí se opustit práci, která ho nebaví a nic mu nepřináší, opustit nefungující vztah, bojí se víc si věřit, nastavit si zdravé hranice tím, že řekne ano, nebo ne, bojí se říct pravdu o tom, co cítí, co prožívá, bojí se dělat věci, které by si přál…. Strachy jsou jedno z nejsilnějších a zároveň nejopomíjenějších témat každé doby. Pod vším, co se vám v životě nedaří, nebo s čím si nevíte rady, stagnujete či stojíte na místě, jsou ukryté strachy. Strachy doslova ovládají životy všem. Někdy skrytě, jindy přiznaně, v každém případě však pohlcují a člověk se díky nim stává nesvobodný a svázaný, ve svém životě zaseklí.

    Lidé se s nimi naučili žít, naučili se jim podřídit celý svůj život a berou je tak nějak jako nepříjemnou, otravnou, ale přirozenou součást života.

     Existuje však možnost jak se strachů zbavit a prožít svůj život ve svobodě, harmonii a lásce. 

     Pojďte společně se mnou pochopit své strachy v nejhlubší podstatě svého bytí.

      Pojďte se s nimi naučit pracovat a změnit svůj život jednou pro vždy.

    • Úvod ke knize: Už se nechci bát
    • Pochopení strachů
    • Rozdělení strachů
    • Začátek práce se strachy

    www.gaiaporadna.cz

    Vstupné na přednášku zdarma.


    • neděle 24.2. sál č.2 15.00 - 16.00  Ing. Ivan Benetin

                                       

    Odstraňovanie negatívných energií a ich transformácia pomocou orgonitou.
    Harmonizácia a odstranovanie neg. blokov v energetickom poli človeka.Ukázky praktických cvičení ako je možné predchádzať neg. posobeniu energií na človeka.

    Vstupné na přednášku 50,-Kč


    NEDĚLE  24.2. 2019  PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST Č.3

    • neděle 24.2. sál č.3  10.00 - 11.00  Ing. Eva Hrindová 

                                             

    Praktické využití bylinných tinktur z firmy Naděje.

    Představíme vám bylinné tinktury, které připravuje paní Jarmila Podhorná. Dlouholetým zkoumáním a komunikací se zákazníky dokázala paní Podhorná vytvořit jednotlivé kombinace bylin a tinktur z pupenů rostlin, které pomáhají při různých chronických nemocech. Ukážeme vám, jak byliny a pupeny můžete kombinovat a jak jejich účinky podpořit i doplněním živin. Představíme i různé masti, oleje a bylinné spreje, které se aplikují na pokožku.

    Vstupné na přednášku zdarma     

                      


     • neděle 24.2. sál č. 3  11.15 - 12.15 Mgr. Lada Záhlavová - Průvodkyně životem, umělkyně a překladatelka

                                         

     Integrace ženských archetypů: Celistvá žena.

     Přednáška s meditací pro ženy. Během ní si projdeme ženské archetypy a povíme si něco o tom, jak se projevují v našem životě. Vysvětlíme si rozdíl mezi jinovou a jangovou polaritou a mužským a ženským rodem. Často v tomto máme chaos a mylně se domníváme, že ženy musí být pouze jinové a muži pouze jangoví. Přednášku zakončíme společnou meditací.

     www.krehkarovnovaha.cz

     Vstupné na přednášku 60,-Kč


     • neděle 24.2. sál č.3 12.30 - 13.30   Zadaa Bayarjargal - mongolská šamanka

     Duchovní léčitelka se zabývá výkladem podle tepu/zdraví, budoucnost, minulost atd./, odblokováním čaker, rituály, čištěním domácností od negativních energií, léčebnými masážemi. Pracuje s duchy. Přednáška se jmenuje "Nic není nemožné". Týká se slova rituál. Rituál může ochránit před nebezpečnými roky, vyčistit nepozitivní energii, zklidnit, dodat energii, může pomoci k dobrému zaměstnání či klidnému rodinnému životu.

     Vstupné na přednášku 100,-


     •  neděle 24.2. sál č.3  13.45 - 15.45  Helena Ružičková Dis. - vydáva magazín SATORI, je cvičitelkou Jogy.

                                                                         MUDr. Vít Čajka Phd. - praktický lekár a ajurvédský lekár a pomáha ľudom alternatývnymi spôsobmi.

                                                       

     Co všechno ovlivňuje stav a kondici člověka z pohledu jogy a ajurvédy.

      Človek z pohledu jogy, zaměření na jednotlivé složky človeka a jejich vnitŕního projevu. Co všechno má vliv na naše zdraví, vztahy a úspéchy.

     Jak nám muže pomoci SOMRAS - ajurvédsky prostředek k pročišťení cév a co delá s našim zdravím.www.somras.cz , www.satori-magazin.cz

     Vstupné na přednášku 50,- Kč


                                     

     inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.